• X-Bank Gallery - nowy produkt Agencji TVN

X-Bank Gallery - nowy produkt Agencji TVN

01.02.2016

Serwis X-Bank Gallery to nowy produkt w portfolio Agencji TVN. Bank zawiera ponad 6000 klipów wideo z prawem do szerokiego wykorzystania w produkcjach telewizyjnych i internetowych. Oferta skierowana jest do wszystkich producentów wideo, którzy poszukują ujęć do filmów, spotów, reklam, teledysków, klipów internetowych.

Materiały zgromadzone w serwisie pochodzą z zasobów stacji TVN. Baza jest stale poszerzana.

X-Bank Gallery będzie oferował również klipy od producentów zewnętrznych, zarówno firm jak i twórców indywidualnych.

Materiały w serwisie podzielone są na kilkanaście kategorii tematycznych: od przyrody przez technologię, lifestyle, sport aż po widowiskowe zdjęcia lotnicze.

Licencję do wykorzystania materiałów można kupować on-line – w modelu „per clip” lub w pakietach podpisując umowę abonamentową z Agencją TVN.

Redakcja X-Bank Gallery realizuje również zamówienia indywidualne – przeszukując na życzenie klienta ujęcia wideo w bazie archiwów TVN i w zbiorach zewnętrznych.

- X-Bank Gallery uzupełnia ofertę Agencji TVN - największego dostawcy treści wideo w Polsce. Klienci Agencji TVN mają teraz dostęp zarówno do materiałów dziennikarskich, dzięki platformie x-news, jak i ilustracyjnych - dzięki serwisowi X-Bank Gallery.

Bogate zasoby TVN w połączeniu z doświadczonym zespołem researcherskim umożliwią twórcom wideo znalezienie najlepszych materiałów do ich produkcji - mówi Anna Kęsicka, dyrektor Agencji TVN.

http://x-bankgallery.com/

 

Agencja TVN

Powstała w 2009 roku. Jest częścią Grupy TVN, jednej z największych grup mediowych w Polsce.

Specjalizuje się w produkcji krótkich form wideo: materiałów newsowych, reportaży, i “wirali”.

Jakość materiałów gwarantuje doświadczony zespół reporterów, producentów, montażystów, wydawców oraz zaplecze technologiczne TVN.

Agencja tworzy również treści promocyjne na zlecenie firm, organizacji, instytucji.