Kontent wideo z całego świata

Klipy dostępne w serwisie x-news przygotowujemy na podstawie materiałów źródłowych od naszych dostawców:

  • mediów zagranicznych i światowych agencji informacyjnych: CNN Newsource, CNN Entertainment, stacji telewizyjnych zrzeszonych w sieci ENEX m. in.: CBS, RTL, 1+1 i M6, a także Espresso TV, RTV GmbH i Sport News Television, Associated Press, Cihan News Agency, Ruptly GmbH, Bloomberg L.P., Storyful.
  • mediów o zasięgu krajowym i regionalnym m. in.: RMF FM, Radio Gdańsk, Radio Szczecin, Radio Kraków, Polska Press Grupa, TVS, Orange Sport.
  • organizacji i fundacji: m. in. Fundacja Filmowa Armii Krajowej, Fundacja "Instytut Lecha Wałęsy", Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Policja.

X-news jest platformą otwartą zarówno dla firm medialnych, jak i dla freelancerów. Poszukujemy dostawców newsowych treści multimedialnych.

Jeśli chcieliby Państwo, aby wasze materiały znalazły się obok klipów dostarczanych przez stacje telewizyjne TVN czy CNN Newsource, prosimy o kontakt. Dzięki współpracy z x-news Państwa materiały mogą trafić na czołówki najważniejszych mediów w Polsce i na świecie.

Z naszymi dostawcami rozliczamy się na podstawie miesięcznych raportów sprzedaży. Dbamy o Państwa interesy, promując najatrakcyjniejsze tematy. Dostarczając nam materiały do redystrybucji, mogą Państwo zastrzec, by klipy wideo, audio czy zdjęcia nie trafiły do waszej bezpośredniej konkurencji.