• Unikatowe ujęcia

  Unikatowe ujęcia

 • Archiwum materiałów polskich i zagranicznych

  Archiwum materiałów polskich i zagranicznych

 • Zdjęcia lotnicze w jakości HD

  Zdjęcia lotnicze w jakości HD

 • Materiały kreatywne do filmów promocyjnych

  Materiały kreatywne do filmów promocyjnych

 • Materiały redakcyjne stacji TVN

  Materiały redakcyjne stacji TVN

Oferujemy wysokiej jakości newsowe, archiwalne i kreatywne materiały wideo gotowe do emisji i publikacji w mediach oraz w prezentacjach

News
Codziennie w serwisie x-news publikujemy ponad sto newsowych klipów wideo dotyczących najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie.

Kompilacje wideo
Wyszukujemy, opracowujemy i przygotowujemy zestawy klipów tematycznych. Mogą być one atrakcyjnym wzbogaceniem wydawnictw multimedialnych oraz serwisów www, ale też stanowią praktyczne kompendium wiedzy na temat wydarzeń, zjawisk, osób. Kompilacje są prezentacją naszych zasobów archiwalnych dla producentów, reżyserów, realizatorów, mogą być wykorzystywane na potrzeby filmów, eventów, prezentacji.

Archiwum
Jesteśmy dysponentem materiałów archiwalnych z zasobów stacji telewizyjnych TVN i AP Archive. Wyszukujemy ujęcia filmowe dotyczące najważniejszych wydarzeń, począwszy od lat 20. XX wieku.

Kwerenda
Na zlecenie klientów nasi archiwiści wyszukują w zasobach Grupy TVN oraz archiwach zewnętrznych ujęcia filmowe, ustalają prawa do ich wykorzystania, pomagają w zawieraniu i formułowaniu umów licencyjnych między właścicielem praw a licencjobiorcą.

Zdjęcia lotnicze
Dysponujemy największą w Polsce bazą ujęć lotniczych w jakości HD. Dzięki współpracy z partnerami zewnętrznymi udostępniamy również materiały lotnicze HD z Europy i ze świata.