Profesjonalne serwisy informacyjne

Jak spośród tysiąca wydarzeń każdego dnia wybrać te najważniejsze i informacje o nich przekazać wybranym grupom odbiorców?

Na zlecenie mediów i klientów korporacyjnych produkujemy specjalistyczne serwisy informacyjne.

Produkcja treści newsowych dla wybranych grup docelowych wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i dobrych źródeł informacji. Zespół wydawców, redaktorów i tłumaczy Agencji TVN zajmuje się redagowaniem i bieżącą aktualizacją serwisów tematycznych lub poświęconych określonym wydarzeniom – dostosowując formę i funkcjonalność serwisu do oczekiwań odbiorców.

W naszej ofercie outsourcing redakcji to sposób na obniżenie kosztów utrzymania np. strony internetowej, ale również pewność profesjonalnej redakcji i zarządzania treścią. Korzystając z zaawansowanych narzędzi CMS i technologii multimedialnych zapewniamy najlepszy standard prezentacji informacji oraz nowoczesne rozwiązania funkcjonalne.

W oparciu o codzienne materiały newsowe publikowane w serwisie agencyjnym x-news oraz zasoby archiwalne i kreatywne (m.in. stacji TVN i AP Archive) dostarczamy wybrane treści tekstowe, pakiety materiałów wideo oraz budujemy gotowe multimedialne serwisy, które mogą być stałą częścią portali i korporacyjnych stron internetowych lub okolicznościowymi raportami specjalnymi.

Dla mediów
Na zlecenie mediów opracowujemy kompleksowe serwisy dotyczące aktualnych wydarzeń, wybranych tematów, rocznic. Dostarczamy materiały tekstowe, foto oraz wideo (wraz z playerem). Serwisy są na bieżąco aktualizowane przez dedykowaną do danego projektu redakcję. Przygotowujemy projekty funkcjonalne oraz graficzne serwisów. Korzystamy z zasobów technologicznych partnerów i firm współpracujących z Agencją TVN oraz zasobów medium zlecającego projekt.

Do serwisów przygotowanych przez media dostarczamy treści wideo, które wyszukujemy we własnych i zewnętrznych zasobach archiwalnych.

Dla klientów korporacyjnych, administracji i instytucji
Zarządzamy serwisami internetowymi (całymi lub ich wybranymi działami) firm oraz instytucji. Oferujemy redagowanie treści informacyjnych (tekst, audio, wideo) na potrzeby stron www oraz na stronach intranetowych (opisujemy firmowe wydarzenia, promocje nowych produktów i usług).
Udostępniamy własne narzędzie CMS do zarządzania treścią lub tworzymy dedykowane rozwiązania dla klientów.