• Obsługa newsowa najważniejszych wydarzeń

    Obsługa newsowa najważniejszych wydarzeń

  • Zaawansowane produkcje telewizyjne

    Zaawansowane produkcje telewizyjne

  • Profesjonalne usługi broadcastingowe

    Profesjonalne usługi broadcastingowe

Przez 24 godziny na dobę, zawsze w centrum wydarzeń. Jesteśmy źródłem informacji dla dziennikarzy, dostawcą multimedialnych materiałów newsowych i archiwalnych dla mediów

Obsługujemy najważniejsze wydarzenia newsowe w Polsce i w regionie Europy Środkowo- Wschodniej. Świadczymy telewizyjne usługi produkcyjne i broadcastingowe. Oferujemy newsowe materiały z Polski i ze świata. Dystrybuujemy materiały naszych partnerów - zarówno światowych agencji informacyjnych, jak i dostawców regionalnych.

x-news
Na platformie www.x-news.pl publikujemy gotowe do emisji w mediach elektronicznych i publikacji w internecie newsowe klipy wideo przygotowywane m.in. na podstawie materiałów stacji telewizyjnych Grupy TVN (w tym kanału informacyjnego TVN 24), serwisu tvn24.pl oraz materiałów pochodzących od naszych partnerów (m.in. CNN Newsource).

W naszym archiwum znajdują się zbiory ujęć oraz materiałów redakcyjnych pochodzących z produkcji kanałów telewizyjnych Grupy TVN i AP Archive.

Dysponujemy unikalną na polskim rynku bazą zdjęć i ujęć lotniczych w jakości HD.

Przygotowujemy serwisy informacyjne na platformy nowych mediów (mobile, digital signage).

Broadcasting
Świadczymy usługi broadcastingowe dla mediów i klientów korporacyjnych. Korzystamy z sieci połączeń satelitarnych, światłowodowych lub telekomunikacyjnych. Wynajmujemy wozy transmisyjne SNG, wozy realizacyjne, studia, sprzęt ENG, zestawy montażowe, newscopter HD, studia wirtualne. Świadczymy usługi play-outu i teleportu.

Produkcja
Zajmujemy się realizacjami telewizyjnymi (w studiu i w plenerze), produkcją materiałów multimedialnych. Oferujemy kompleksowe usługi włącznie z postprodukcją. W wirtualnym studiu przygotowujemy grafiki i animacje. Korzystamy z najnowszych dostępnych technologii telewizyjnych.

Doświadczenie
Agencja TVN istnieje od 2009 r., działa w strukturze Grupy TVN. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia pracowników oraz zasobów technicznych stacji TVN, TVN24.

Naszym klientami są największe polskie i światowe media oraz korporacje i instytucje. Pomagamy im w rozwoju biznesu, dostarczając najnowsze technologie i kreatywnie wspierając ich działalność.

Zapraszamy do współpracy!

FAQ

Czy Agencja TVN obsługuje wydarzenia zagraniczne?

Aktualne materiały wideo z zagranicy otrzymujemy od naszych partnerów zewnętrznych (m.in. CNN Newsource).
Obsługujemy też wybrane wydarzenia europejskie, głównie w Europie Środkowo–Wschodniej.

Jak zamawiać usługi Agencji TVN?

Prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z działem handlowym.